Eerlijke vergelijking
vigxo vs Airalo, Nomad & Holafly
Prijzen weergegeven in USD, gecontroleerd op 12 september 2026.
De meeste vergelijkingssites kiezen stilletjes de bundel die hen het beste uitkomt. Deze niet. Hier is dezelfde bundel — Japan 10 GB · 30 days — geprijsd bij vier winkels, gecontroleerd op 12 september 2026, met onze volledige methode hieronder.
| Winkel | Prijs | Per GB |
|---|---|---|
| vigxo | $6.89 | $0.69/GB |
| Nomad | $16.00 | $1.60/GB2.3× |
| Airalo | $18.00 | $1.80/GB2.6× |
| Holafly† | $73.90 | $7.39/GB10.7× |
Holafly: unlimited data only — this is their 30-day plan, matching our 30 days. Their 7-day unlimited is $27.50.
Prijzen weergegeven in USD, gecontroleerd op 12 september 2026.
De prijs van vigxo is ons live Japan 10 GB · 30 days tarief. Prijzen van concurrenten zijn van hun openbare sites voor dezelfde bundel, gecontroleerd op de getoonde datum; Holafly verkoopt alleen onbeperkte bundels, dus hun dichtstbijzijnde optie wordt getoond. Opnieuw gecontroleerd voor elke claim-update.
Hoe we ons verhouden, winkel per winkel
vigxo vs Nomad
$6.89 vs $16.00Nomad is een geduchte concurrent op het gebied van vaste databundels. Op deze vergelijkbare bundel kwam vigxo lager uit per GB op de getoonde datum.
vigxo vs Airalo
$6.89 vs $18.00Airalo is one of the best-known eSIM stores. On the exact plan above, checked on the date shown, vigxo was materially cheaper per GB.
vigxo vs Holafly
$6.89 vs $73.90Holafly verkoopt onbeperkte databundels in plaats van vaste GB's, dus het is geen echte één-op-één vergelijking — het cijfer hierboven is hun dichtstbijzijnde optie voor dezelfde reisduur. Onbeperkt kan passen bij zware streamers; voor de meeste reizigers kost een vaste bundel veel minder.
Waarom vigxo minder kost (het eerlijke antwoord)
Lower on this plan, on the date shown. There is no trick — just a leaner model:
Rechtstreeks uit de groothandel
We kopen rechtstreeks in bij een groothandelsplatform van netwerkaanbieders, met een marge die kleiner wordt naarmate de bundel groeit — dezelfde netwerken die de grote apps doorverkopen.
Alleen web — geen app-store commissie
Verkopen op het open web betekent dat er geen ~30% platformcommissie is verwerkt in de prijs die je betaalt.
Geen reclameborden in je rekening
Geen reclameborden op de luchthaven, geen gesponsorde campagnes. We betalen alleen voor marketing als een aanbeveling een aankoop wordt — en elke bundel toont zijn prijs per GB, zodat je het kunt nagaan.
Veelgestelde vragen
Is vigxo echt goedkoper?
Op de bundel hierboven, op de dag die erbij staat: ja. Verder claimen we niets. We noemen de exacte bundel en de datum waarop we keken, zodat je het zelf kunt nachecken in plaats van ons op ons woord te geloven. Prijzen bewegen; een vergelijking zonder datum is niets waard.
Waarom is Holafly geen een-op-een vergelijking?
Holafly verkoopt onbeperkte data in plaats van een vast aantal gigabytes, dus er is geen bundel die er precies naast te leggen valt. We tonen hun dichtstbijzijnde optie voor dezelfde reisduur en zeggen dat er eerlijk bij — hem weglaten zou ons beter doen lijken dan we zijn.
Hoe vaak kijken jullie deze prijzen na?
We kijken opnieuw voordat we een prijsclaim op deze pagina bijwerken; de datum op deze pagina is de laatste keer dat we dat deden. Ziet die datum er oud uit, behandel de cijfers van de concurrentie dan als indicatief en check hun eigen site.
De eerlijke kanttekening
Dit is één bundel op één datum. Prijzen veranderen, en op sommige routes kan een concurrent een promo hebben die ons op een bepaalde dag verslaat. We controleren dit opnieuw voordat we een claim maken, en elke vigxo-bundel toont zijn eigen prijs per GB, zodat je het zelf kunt verifiëren — je hoeft ons niet op ons woord te geloven.