Uczciwe porównanie
vigxo vs Airalo, Nomad i Holafly
Ceny podane w USD, sprawdzone 12 września 2026.
Większość stron z porównaniami po cichu wybiera pakiet, który stawia ich w dobrym świetle. Ta tego nie robi. Oto ten sam pakiet — Japan 10 GB · 30 days — wyceniony w czterech sklepach, sprawdzony 12 września 2026, z naszą pełną metodologią poniżej.
| Sklep | Cena | Za GB |
|---|---|---|
| vigxo | $6.89 | $0.69/GB |
| Nomad | $16.00 | $1.60/GB2.3× |
| Airalo | $18.00 | $1.80/GB2.6× |
| Holafly† | $73.90 | $7.39/GB10.7× |
Holafly: unlimited data only — this is their 30-day plan, matching our 30 days. Their 7-day unlimited is $27.50.
Ceny podane w USD, sprawdzone 12 września 2026.
Cena vigxo to nasza aktualna stawka za Japan 10 GB · 30 days. Ceny konkurencji pochodzą z ich publicznych stron dla tego samego pakietu, sprawdzone w podanym dniu; Holafly sprzedaje tylko pakiety nielimitowane, więc pokazano najbliższą opcję. Sprawdzane ponownie przed każdą aktualizacją.
Jak wypadamy, sklep po sklepie
vigxo vs Nomad
$6.89 vs $16.00Nomad to bliski konkurent w pakietach ze stałą ilością danych. W tym porównaniu 1:1, vigxo wypadło taniej za GB w podanym dniu.
vigxo vs Airalo
$6.89 vs $18.00Airalo is one of the best-known eSIM stores. On the exact plan above, checked on the date shown, vigxo was materially cheaper per GB.
vigxo vs Holafly
$6.89 vs $73.90Holafly sprzedaje pakiety z nielimitowanym internetem zamiast stałej liczby GB, więc nie jest to prawdziwe porównanie 1:1 — powyższa kwota to najbliższa opcja dla tej samej długości podróży. Nielimitowany internet może pasować intensywnym streamerom; dla większości podróżnych stały pakiet kosztuje znacznie mniej.
Dlaczego vigxo kosztuje mniej (szczera odpowiedź)
Lower on this plan, on the date shown. There is no trick — just a leaner model:
Kupujemy hurtowo, u źródła
Kupujemy bezpośrednio z hurtowej platformy operatorów, z marżą, która maleje, im większy pakiet — te same sieci, które odsprzedają duże aplikacje.
Tylko przez stronę — bez prowizji sklepów z aplikacjami
Sprzedaż w otwartej sieci oznacza brak ~30% prowizji platformy wliczonej w cenę, którą płacisz.
Żadnych billboardów w Twoim rachunku
Żadnych billboardów na lotniskach ani sponsorowanych kampanii. Za marketing płacimy tylko wtedy, gdy polecenie kończy się zakupem — a każdy pakiet pokazuje cenę za GB, więc możesz to sprawdzić.
Zanim uwierzysz tej stronie
Czy vigxo naprawdę wychodzi taniej?
Na pakiecie pokazanym wyżej i w podanym dniu — tak, i tylko tyle twierdzimy. Podajemy dokładny pakiet i datę sprawdzenia właśnie po to, żeby dało się to zweryfikować, a nie wierzyć nam na słowo. Ceny się ruszają; porównanie bez daty jest nic niewarte.
Dlaczego Holafly to nie jest porównanie jeden do jednego?
Holafly sprzedaje pakiety bez limitu danych zamiast konkretnej liczby gigabajtów, więc nie ma czego zestawić punkt w punkt. Pokazujemy ich najbliższą opcję na tę samą długość wyjazdu i mówimy o tym otwarcie, zamiast pomijać — pominięcie byłoby dla nas wygodne.
Jak często sprawdzacie te ceny?
Przed każdą aktualizacją deklaracji cenowej na tej stronie, a data u góry to ostatni taki raz. Jeśli wygląda staro, traktuj kwoty konkurencji orientacyjnie i zajrzyj na ich strony.
Uczciwe zastrzeżenie
To jest jeden pakiet w jednym dniu. Ceny się zmieniają, a na niektórych trasach konkurent może uruchomić promocję, która nas przebije w danym dniu. Sprawdzamy ponownie przed każdą deklaracją, a każdy pakiet vigxo pokazuje własną cenę za GB, więc możesz to zweryfikować samodzielnie — nie musisz wierzyć nam na słowo.